Srpen 2010

Proč ABBA?

27. srpna 2010 v 19:09 | AgnethaA |  Já sama ...
V šesté třídě jsem byla s kamarádkou na MAMMA MIA!.No jako fajn film,tečka.V sedmé jsem ho viděla znovu a ty písničky mě naprosto učarovaly.Pak jsem si někde přečetla,že jsou přezpívané/cože sem do té doby nevěděla xD/

Tak jsem si pustila Gimme! Gimme! Gimme! A Man After Midnight od ABBY. A bylo dokonáno.Strašně jsem se zamilovala ♥
Ze začátku jsem STRAŠNĚ neměla ráda Fridu,přišla mi taková ... afektovaná a vypadalo to,že se chtěla dostat před Agnethu,což se mi nelíbilo,protože to byl můj anděl xD Pak jsem se podívala na jedno video,už nevím které a zjistila jsem,že je úžasná,stejně jako Agnetha ♥Nějakou dobu jsem byla takhle v pohodě.

Pak přišel článek,ve kterém se psalo,co Björn udělal Agnethě./Úryvky rozhovorů budou v příštím článku/.V tu chvíli jsem se málem UDUSILA nenávistí ... Je to hajzl.Takže to byl Björn,koho jsem nesnášela xD A pak jsem si /zase/ přečetla článek o Fridě.Najednou byl Benny,do té doby fajn hezký kluk šílený podrazák,ale pořád je lepší než Björn.

A tady story zatím končí - ABBA má pořád klíč od mojeho srdíčka,Fridu a Agnethu mám ráda pořád stejně a o chlapích mám svůj obrázek .. xD A na Bennyho jsem názor změnila,protože byl aspoň čestný a řekl to Fridě hned./Příští článek/

Bye! ♥
suui


If everything was different - part 4

22. srpna 2010 v 23:01 | AgnethaA |  FanFiction - If everything was different
,,No jo,kde vlastně je?"Otočil se kolem své osy Benny. "Zas někam šel,ten chlap se snad narodil jenom proto aby pospíchal,"odpověděl mu kamarád."
"Tak to se bude muset odnaučit a zvláště tehdy, když ho nutně potřebuju,no nic,pudu si pro něco na jídlo,chcete někdo něco vzít?"Zeptal se Benny. "Já bych chtěla bedny branolky." Ozvala se Sofia. "Cože to chce?" "Hranolky."Zašeptala Frida. "Jó ták,tak já letím,ať jsem brzo zpátky."
,,Ahoj,prošvihla jsem něco?" Vtančila do 'odpočívárny' Agnetha.,,Jo.Byl tady Stig a zlomil Sofii nos,"informovala ji Frida.,,Cože?"
,,Představil se jí jako spoluvlastník tadyhle toho,rozhodil rukama a praštil ji tak silně že jí ho prostě zlomil."
,,Aha … Mám tu PopStaaar …"zamávala časopisem.Obě dvě holky ji zatáhly na gauč a vytvořily neproniknutelné opevnění,ze které se ozývaly veselé výkřiky.Kluci se vrátili,sotva dočetly.Björn popadl krabičku s hranolkami a hodil ji po Sofii.Kečup se jí rozstříkl po tričku.,,Ty seš blbej,"neudržela se jeho milenka.,Sory no …"
--
Sofia seděla na pohovce.Nos už měla dávno v pořádku a teď objímala jednou rukou Agnethu a druhou Fridu.Obě spaly.Měly za sebou náročný den a vděčně její náruč přijaly.Vedle v místnosti se Benny,Björn a Mikaela o něčem velice hlasitě dohadovali a Sofia měla strach,aby to ty dvě Šípkové Růženky neprobudilo.Neuběhlo ani dvacet vteřin a Frida otevřela své zelené oči.,,Co se děje?"zašeptala.,,Nic,jenom se tam ty tři paka hádají,"odpověděla jí černovláska,taktéž šeptem.
Agnetha ze sna zasténala a obličej se jí zkřivil.,,Ne …"řekla nahlas a znovu vzdychla.Frida se na Sofiu tázavě podívala.,,Tohle se děje pořád.Ráno si na ten sen nikdy nevzpomíná,ale vždycky v něm křičí ať to nedělají,že nemůže …Ale co,to nevím,"povzdechla si a hladila Agnethu po vlasech,ale ona se ne a ne uklidnit.
,,NE!"Vykřikla najednou a posadila se,s očima dokořán.Zračila se v nich hrůza.,,Agnie!"Sofia ji chytila kolem ramen a stáhla zpátky.Její kamarádce vytryskly slzy.,,Blondie,co se ti zdálo?"
,,Je … je to pokaždé stejné … Jsem v kamenné … kamenné místnosti … někoho chtějí zavraždit a křičí,že tu osobu uštřetří když řeknu že ji nenávidím … Ří … říkám že nemůžu,že ji neznám … A oni tu dívku co tam leží bodají do očí,hlavy … Musím se na to dívat … Pak chtějí zabít i mě,ale já uteču … Dohoní mě jeden z jejich party a říká … že na mě musí spáchat rituální vraždu …"Blondýnku přemohl pláč a zabořila hlavu do Sofiina břicha.Frida se na dívku zděšeně dívala a Sofia jí pohled oplácela.
,,Sof!Pojď za námi …"strčil hlavu do dveří Benny.,,Teď nemůžu,"řekla a ukázala na Agnethu,která se mezitím přesídlila na její rameno.Frida ji hladila po zádech.Nejmladší z této tveřice zavrtěla hlavou na znamení,ať se teď na nic neptá.,,Za chvilku přijdu."
,,Ag … pšššt … jsme tady,tady pro tebe,"šeptala jí do ucha.Frida vzala svou kamarádku okolo ramen a naznačila Sofii,aŤ jde za Bennym,Björnem a Mikaelou.

Comments .. x)

If everything was different - part 3

17. srpna 2010 v 23:58 | AgnethaA |  FanFiction - If everything was different
3.kapitola
,,Sof?Pojď sem prosím,"začal Benny a za rohem,kde je nebylo slyšet pokračoval:,,Ty hele,já mám takový nápad … Já bych chtěl,aby Frida a Agnetha … no prostě s Björnem jsme si říkali,že bysme založili skupinu.No a že holky by tam zpívaly … Myslíš že je to dobrý nápad?"
,,Jasně že jo!"Vyhrkla tmavovláska s úsměvem.Benny ji obdařil zářivým úsměvem.,,Poraď mi jméno…"hodil psí pohled.,,Hmm .. Frida je Anni-frid že?Tak co třeba ABBA?"Zamyslela se Sofia a řekla první,co ji napadlo.,,Dík!"
--
Hasta Mañana 'til we meet again
Don't know where, don't know when
Darling, our love was much too strong to die
We'll find a way to face a new tomorrow…
Agnetha dozpívala a Sofia si jen zamnula ruce. Už před tím se dohodli,že jim bude psát texty.,,Dobře ty …"zahučel Björn,což - jak už si všichni zvykli - byl jeho projev obdivu. "Dík,"usmála se.Dovnitř napochodoval nějaký muž,kterého neznala. "Áhoooooj!"zahlásil a natáhl k ní svou obrovskou tlapu. "Jsem Stig Anderson,spoluvlastník tadytoho,"rozhodil rukama a praštil Sofiu do nosu. "Pardon,"houkl a už si se všemi podával ruku.
"V pořádku?"Zeptala se Frida Sofie.Ta zvedla hlavu a ukázala tak nos,ne nepodobný tomu klaunskému.,,Adi de.Dal bi pořáddou šlupku,"odpověděla. "Tyjo … Měla bys k doktorovi.Tady vedle jeden bydlí,pojď se mnou …"chytla ji za ruku a odvedla k doktorovi.
,,Máte zlomený nos slečno!Kdo vám to udělal?"zahlásil bíloplášťák. "Jeded pád bě praštil do dosu,"zahuhňala Sofia.,,Ten musel mít ale sakra sílu!Máte neposunuté kůstky,dám vám na to tedy jen náplasťovou fixaci.A pozor na něj!"Opatrně jí nalepil speciální náplast a s přáním všeho dobrého vyprovodil z ordinace.Venku čekala Frida: "Tak co?"
,,Báb zlobedý dos,"odpověděla Sofia.Frida jen otevřela pusu úžasem.Po chvíli ji zase zavřela a společně odešly zpátky do studia.,,Šmarja no kde …"začal Benny ale když uviděl Sofiu zmlkl.,,Eh?"Ukázal jí na obličej.,,Báb zlobedý dos,"pronesla znovu stejnou větu jako před chvílí.,,Stig bě do děj praštil,"objasnila mu to ještě jednou a odešla si sednout.
Opět comments .. x)

21:15,úterý

17. srpna 2010 v 21:18 | AgnethaA |  Já sama ...
Je čtvrt na deset a já píšu povídku. xD V neděli sem se vrtila .. xD Děcka,tam to bylo božský xD Hmmm ... ta kapitola by mohla být dneska xD
uetzui

Hans Ragnar Fredriksson,Ann Lise-Lotte Casper (Fredriksson)

8. srpna 2010 v 9:05 | AgnethaA
Hans a Ann Lise-Lotte jsou děti Fridy a Ragnara Frederikssona. O nich též nic nevím,jen že se narodily 26.ledna 1963(Hans) a 25.února. 1967(Lise-Lotte) x))

Emma a Anna Ulvaeusovy,Christian Peter Ulvaeus

8. srpna 2010 v 9:00 | AgnethaA |  Děti členů ABBY
O Emmě a Rosey nic nevím,jen že Emma se narodila v roce 1982 a Anna v roce 1986.Jejich matkou je Lena Kallersjö.

Emma

Christian Peter se narodil 4.12.1977.Vystudoval přední švédskou školu,která je tak trochu pro génie.V současné době má manželku Emmu(ne svou nevlastní sestru xD)
Christian

Linda Elin Ulvaues

7. srpna 2010 v 8:00 | AgnethaA |  Děti členů ABBY

Linda Elin Ulvaeus (* 23. února 1973, Vallentura, Švédsko) je švédská divadelní a filmová herečka, dcera Agnethy Fältskogové a Björna Ulvaeuse (členové skupiny ABBA).

V roce 1980 nahrála se svojí matkou desku Nu tändas tusen juleljus. Tento typ spolupráce si zopakovala v roce 2004 prací na albu My Colouring Book. Vystudovala Divadelní školu ve Stockholmu. S partnerem Jensem Ekengrenem má dcery Tildu Elizu Fridu Ulvaeusovou-Ekengrenovou a Esther Ulvaeusovou-Ekengrenovou, narozenou 27. ledna 2001. V současné době (2007) žije v Ekerö, oblasti u Stockholmu na statku své matky.


Malá Linda
Linda-small
Velká Linda ...

If everything was different - part 2

5. srpna 2010 v 19:43 | AgnethaA |  FanFiction - If everything was different
2.kapitola
,,Sofiooooooooooo,pojď už domů,"zavolala matka hnědovlasé dívky.,,Hele,já už musím.Můžu teda zítra s tebou?"
,,Jasně,sama bych tam nešla.Dyť tu Fridu vůbec neznám.Tak pa,"rozloučily se kamarádky a každá šla jinou cestou.Sofia chodníčkem,vysypaným bílými kamínky k jejich domu a Agnetha hned vedle.Starší s obou cestou i doma přemýšlela,jaká Frida vlastně bude.Namyšlená,plachá,kamarádská?
--
,,Ahoj Benny,"usmála se zářivě Agnetha a políbila svého přítele.,,Ahoj.Čau Sof,"mávl i Sofii.,,Čus,"odpověděla mu.,,Tak jdem."
,,Tak Aggie,tohle je Frida,Frido,tohle je Agnetha,"představil je krátce Björn.
,,Ahoj …."pozdravila osmiletou Fridu čtyřletá holčička s blonďatými vlásky.,,No nazdar,"odpověděla odměřeně Anni-frid.,,Budeš si se mnou hrát?"Zaprosila zase ta malinká.,,Ne.Seš moc malá.Jak se vlastně jmenuješ?"
,,Ag … netha,"odpověděla trošku se zamračila,jak jí nešlo vyslovit její jméno.,,Tak hele,Agnetho,jdi si hrát s ostatníma malejma dětma.Ahoj,"vybafla a otočila se.Blondýnečka se odploužila zpátky.
,,Hej!Já tě znám!! Já si za tebou tehdy přišla hrát,a tys nechtěla,protože jsem byla malá!!"Vyhrkla Agnetha.,,Byla's to ty!Nevěděla jestli vážně ano .. Tak za to se ti omlouvám,ale tehdy jsem byla strašně hrdá že už je mi osm,"smála se Frida a obě se objaly.
,,Ale doprčic … Tak moje nejlepší kamarádka chodí s chlapem,co je nejlepší kámoš mýho táty.Pak se setká s holkou,se kterou se potkala když byla malá.A kdo přijde teď?"Lamentovala Sofia.,,Ahoj,"bafl vedle ní něčí hlas.Otočila se.,,Fajn,tohle už není možný.Nazdar Mikaelo,"řekla rezignovaně.
,,To je moje nejlepší kamarádka Mikaela,"představila ji Frida a stále se s Agnethou držely okolo krku.,,A tohle moje nejlepší kámoška Sofia,"dodala Agnetha.,,Jo,my víme,"uchechtla se Mikaela.
,,Neříkej že …"začal Benny ale Sofia ho přerušila:,,Známe.Už od školy .."
Opět prosím komentáře .. x) xD

ABBA-pictures o.1

4. srpna 2010 v 15:35 | AgnethaA |  ABBA
chgj

gfjdg
ghjdj
hjhjdj
cbh
rgdr
djdhgj
uetzui


Řetězák o.3

4. srpna 2010 v 15:24 | AgnethaA

1. Jakej je tvůj nej.drink? :-)
Coca-cola a Kofola
2. Jaký je tvoje nej jídlo? :-)
pizza
3. Tvoje nej zlata na netu? ;-)
Christie .. x)

4. Je na blogu někdo,se kterým byste se chtěli fakt setkat v reálu??? Už jeste se zúčastnili nějakýho blogovýho srázku? Chtěli byste?
Ne-e ...

5. Čí deníčky na blogu máš nejraději? (vyber tak 1-5 blogů maximálně)
Deníčky ..neznam x)

6. Kdo má pokračovat? (3 lidi)
Toe jedno xD


uetzui

Řetězák o.2 - ABBA

3. srpna 2010 v 13:08 Řetězáky
1.Proč ABBA?->Protože je prostě miluju .. x)
2.Kdo se nejlíp oblékal?(Obyč.oblečení)->Hmm .. Asi Frida xD
3.A kdo byl nejlepší?->Agnethaaa ♥
4.Lepší z holek?->Agnetha,žejo xD
5.Lepší z kluků?->Benny xD
6.Nejlepší písnička?->Eeeeem .. xD To tak vědět xD Tak momentálně asi Nnina,pretty ballerina,Ring ring,People need love a Fernando .. x)
7.Nejhorší písnička?->Neexistuje! xD
8.Nejlepší klip?->One of Us nebooo The Winner Takes It All
9.Nejhorší videoklip?->Též neexistuje xD
10.Miluješ ABBU?->Aaaaaaano ♥


Made by:Me

uetzui


Řetězák o.1

3. srpna 2010 v 11:25
kdybych byla ovoce,byla bych malina
kdybych byla barva, byla bych modrá
kdybych byla zvíře,byla bych křeček
kdybych byla domácí spotřebič, byla bych lampička
kdybych byla knížka,byla bych Kouzla a spacáky
kdybych byla oblečení,byla bych šaty
kdybych byla šperk,byla bych řetízek
kdybych byla auto,byla bych mazda
kdybych byla strom,byla bych javor
kdybych byla příchut zmrzliny,byla bych malinová
kdybych byla planeta,byla bych ¨Neptun
kdybych byla hmyz,byla bych kudlank xD
kdybych byla veřejný dopravní prostředek,byla bych autobus
kdybych byla písnička byla bych Bang-A-Boomerang
kdybych byla film,byla bych Super Troupers:30 years of ABBA
kdybych byla roční období,byla bych léto
kdybych byla květina,byla bych fialka
kdybych byla povolání ,byla bych herectví
kdybych byla kreslený seriál,byla bych South park
kdybych byla místo,byla bych pěkná
kdybych byla město,byla bych Jonkoping
kdybych byla smysl,byla bych hmat
kdybych byla hudební nástroj,byla bych keyboard
kdybych byla sladkost,byla bych hamu papu milka xDD
kdybych byla denní doba,byla bych odpoledne
kdybych byla část těla,byla bych ústa
kdybych byla země,byla bych Švédsko
kdybych byla chut,byla bych sladká
kdybych byla sport,byla bych vybika xxD
kdybych byla vůně byla bych,taková abych fšem voněla
kdybych byla znamení,byla bych beran
kdybych byla budova,byla bych nahrávací studio Polar music International AB entertaiment Sweden
kdybych byla hračka,byla bych mikrofonek xD
kdybych byla látka,byla bych takový ta sterečová xD
kdybych byla odpověděd´,byla bych Já nevím!
kdybych byl slovo,byla bych láska

uetzui


Graphics with ABBA o.1

2. srpna 2010 v 12:17 Grafika
tutru
Tenhle blend,či co to vlastně je,jsem měla chvíli i na profilovce na FB xD

gh
Obrázek který je na designu .. xD Asi tam zas bude půl roku xD Protože sem děsně líná si s tím hrát xD

bbb
Tahle fotka se mi šíleně líbí .. x) Inspirace je z písničky Nina,pretty balerin .. x) xD

x))
Tuhle jsem dělala pro moji mexickou(?) sestřičku na FB x)

hjjzj
Včerejší výtvor (mimochodem na té horní fotce,jak jsem později zjistila,se směje,ale vypadá to jako když brečí xD Tak co xD)

Ano,moje krásně botičky xD

No,to sem se jednou nudila xD
suui
Tak to sem sice nefotila,protože v tý době jsem jaksi ještě nebyla xD Ale ořezávala jsem ji xD A strašně se mi líbí,takový vykulený výraz ... xD Ááááá rozplývám se xD A jinak z tohohle jde vážně pochopit,kterou členku to mám nejraděj,že? xD

uetzui
↑Můj podpis,kdyžtak xD


If everything was different - part 1

1. srpna 2010 v 14:06 | LucinecQa |  FanFiction - If everything was different
1.kapitola
Agnetha Fältskog a Sofia Laine seděly v kavárně Delicane a povídaly si. Před nimi stály dva mléčné koktejly.
,,Tak dělej! Vykládáš mi tu o tom co říkali vaši, ale ten kluk, co jsi ho potkala … Ani slovo! Hořím zvědavostí!" Vyhrkla Sofia, sotva dopila 'to tekuté bílé'.
,,Jsem čekala kdy se zeptáš," uchechtla se její kamarádka, spojila ruce a začala.
,,Potkali jsme se v té show, U Leifa se jmenuje. No … a on mě pozval na kafe, tak jsme šli … Pak jsem ho potkala znovu a pozvala jsem ho já. Nooo a tak nějak jsme se do sebe zakoukali …" Culila se Agnetha jako malá holčička.
,,Teda An … A jak se vlastně jmenuje?!"
,,Benny.Benny Andersson."
Sofia málem vyprskla pití obloukem ven.,,Cože? To je tátův nejlepší kámoš!"
Obě na sebe ohromeně zíraly, neschopné vypravit jediné slovo.

--Ve stejnou dobu na druhé straně Stockholmu

,,… No a teď spolu chodíme."
,,Frido … Já Tě nepoznávám … Tys vždycky byla taková zamlklá a teď si chodíš s klukem, kterého ani pořádně neznáš .. Ale přeju ti to," usmívala se Mikaela na Fridu.
,,No jo .. Ale snad mám právo na štěstí," odpověděla hnědovláska.
--
,,Benny,já si ti našel takovou kost … Myslím že je hezčí než ta tvoje.Jmenuje se Frida Lyngstadová … Strašně krásná … Moc ji miluju,"rozplýval se Björn.,,Nikdo není hezčí než Agnetha … Hele,co kdybychom je skamarádily?Určitě by si káply do noty.Tak co říkáš?"Benny se pousmál když Björn přikývl a v hlavě se mu pomalu začínal rodit plán.Plán,který navždycky změnil svět hudby.
Jenom taková kratší,na rozjezd xD Ale všechno podstatný pro začlenění do děje v tomhle je xD Tak pěkné čtení a prosíím komentáře xD