If everything was different - part 3

17. srpna 2010 v 23:58 | AgnethaA |  FanFiction - If everything was different
3.kapitola
,,Sof?Pojď sem prosím,"začal Benny a za rohem,kde je nebylo slyšet pokračoval:,,Ty hele,já mám takový nápad … Já bych chtěl,aby Frida a Agnetha … no prostě s Björnem jsme si říkali,že bysme založili skupinu.No a že holky by tam zpívaly … Myslíš že je to dobrý nápad?"
,,Jasně že jo!"Vyhrkla tmavovláska s úsměvem.Benny ji obdařil zářivým úsměvem.,,Poraď mi jméno…"hodil psí pohled.,,Hmm .. Frida je Anni-frid že?Tak co třeba ABBA?"Zamyslela se Sofia a řekla první,co ji napadlo.,,Dík!"
--
Hasta Mañana 'til we meet again
Don't know where, don't know when
Darling, our love was much too strong to die
We'll find a way to face a new tomorrow…
Agnetha dozpívala a Sofia si jen zamnula ruce. Už před tím se dohodli,že jim bude psát texty.,,Dobře ty …"zahučel Björn,což - jak už si všichni zvykli - byl jeho projev obdivu. "Dík,"usmála se.Dovnitř napochodoval nějaký muž,kterého neznala. "Áhoooooj!"zahlásil a natáhl k ní svou obrovskou tlapu. "Jsem Stig Anderson,spoluvlastník tadytoho,"rozhodil rukama a praštil Sofiu do nosu. "Pardon,"houkl a už si se všemi podával ruku.
"V pořádku?"Zeptala se Frida Sofie.Ta zvedla hlavu a ukázala tak nos,ne nepodobný tomu klaunskému.,,Adi de.Dal bi pořáddou šlupku,"odpověděla. "Tyjo … Měla bys k doktorovi.Tady vedle jeden bydlí,pojď se mnou …"chytla ji za ruku a odvedla k doktorovi.
,,Máte zlomený nos slečno!Kdo vám to udělal?"zahlásil bíloplášťák. "Jeded pád bě praštil do dosu,"zahuhňala Sofia.,,Ten musel mít ale sakra sílu!Máte neposunuté kůstky,dám vám na to tedy jen náplasťovou fixaci.A pozor na něj!"Opatrně jí nalepil speciální náplast a s přáním všeho dobrého vyprovodil z ordinace.Venku čekala Frida: "Tak co?"
,,Báb zlobedý dos,"odpověděla Sofia.Frida jen otevřela pusu úžasem.Po chvíli ji zase zavřela a společně odešly zpátky do studia.,,Šmarja no kde …"začal Benny ale když uviděl Sofiu zmlkl.,,Eh?"Ukázal jí na obličej.,,Báb zlobedý dos,"pronesla znovu stejnou větu jako před chvílí.,,Stig bě do děj praštil,"objasnila mu to ještě jednou a odešla si sednout.
Opět comments .. x)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lindííí Lindííí | Web | 18. srpna 2010 v 0:04 | Reagovat

Ahojky mám na tebe prozbičku přečti si pls tenhle článeček dekuju předem

http://star-graphic-shoot.blog.cz/1008/chcete-se-casopis

2 Danella - SBšínko Danella - SBšínko | Web | 31. srpna 2010 v 10:47 | Reagovat

Au to muselo bolet.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama