If everything was different - part 4

22. srpna 2010 v 23:01 | AgnethaA |  FanFiction - If everything was different
,,No jo,kde vlastně je?"Otočil se kolem své osy Benny. "Zas někam šel,ten chlap se snad narodil jenom proto aby pospíchal,"odpověděl mu kamarád."
"Tak to se bude muset odnaučit a zvláště tehdy, když ho nutně potřebuju,no nic,pudu si pro něco na jídlo,chcete někdo něco vzít?"Zeptal se Benny. "Já bych chtěla bedny branolky." Ozvala se Sofia. "Cože to chce?" "Hranolky."Zašeptala Frida. "Jó ták,tak já letím,ať jsem brzo zpátky."
,,Ahoj,prošvihla jsem něco?" Vtančila do 'odpočívárny' Agnetha.,,Jo.Byl tady Stig a zlomil Sofii nos,"informovala ji Frida.,,Cože?"
,,Představil se jí jako spoluvlastník tadyhle toho,rozhodil rukama a praštil ji tak silně že jí ho prostě zlomil."
,,Aha … Mám tu PopStaaar …"zamávala časopisem.Obě dvě holky ji zatáhly na gauč a vytvořily neproniknutelné opevnění,ze které se ozývaly veselé výkřiky.Kluci se vrátili,sotva dočetly.Björn popadl krabičku s hranolkami a hodil ji po Sofii.Kečup se jí rozstříkl po tričku.,,Ty seš blbej,"neudržela se jeho milenka.,Sory no …"
--
Sofia seděla na pohovce.Nos už měla dávno v pořádku a teď objímala jednou rukou Agnethu a druhou Fridu.Obě spaly.Měly za sebou náročný den a vděčně její náruč přijaly.Vedle v místnosti se Benny,Björn a Mikaela o něčem velice hlasitě dohadovali a Sofia měla strach,aby to ty dvě Šípkové Růženky neprobudilo.Neuběhlo ani dvacet vteřin a Frida otevřela své zelené oči.,,Co se děje?"zašeptala.,,Nic,jenom se tam ty tři paka hádají,"odpověděla jí černovláska,taktéž šeptem.
Agnetha ze sna zasténala a obličej se jí zkřivil.,,Ne …"řekla nahlas a znovu vzdychla.Frida se na Sofiu tázavě podívala.,,Tohle se děje pořád.Ráno si na ten sen nikdy nevzpomíná,ale vždycky v něm křičí ať to nedělají,že nemůže …Ale co,to nevím,"povzdechla si a hladila Agnethu po vlasech,ale ona se ne a ne uklidnit.
,,NE!"Vykřikla najednou a posadila se,s očima dokořán.Zračila se v nich hrůza.,,Agnie!"Sofia ji chytila kolem ramen a stáhla zpátky.Její kamarádce vytryskly slzy.,,Blondie,co se ti zdálo?"
,,Je … je to pokaždé stejné … Jsem v kamenné … kamenné místnosti … někoho chtějí zavraždit a křičí,že tu osobu uštřetří když řeknu že ji nenávidím … Ří … říkám že nemůžu,že ji neznám … A oni tu dívku co tam leží bodají do očí,hlavy … Musím se na to dívat … Pak chtějí zabít i mě,ale já uteču … Dohoní mě jeden z jejich party a říká … že na mě musí spáchat rituální vraždu …"Blondýnku přemohl pláč a zabořila hlavu do Sofiina břicha.Frida se na dívku zděšeně dívala a Sofia jí pohled oplácela.
,,Sof!Pojď za námi …"strčil hlavu do dveří Benny.,,Teď nemůžu,"řekla a ukázala na Agnethu,která se mezitím přesídlila na její rameno.Frida ji hladila po zádech.Nejmladší z této tveřice zavrtěla hlavou na znamení,ať se teď na nic neptá.,,Za chvilku přijdu."
,,Ag … pšššt … jsme tady,tady pro tebe,"šeptala jí do ucha.Frida vzala svou kamarádku okolo ramen a naznačila Sofii,aŤ jde za Bennym,Björnem a Mikaelou.

Comments .. x)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Danella - SBšínko Danella - SBšínko | Web | 31. srpna 2010 v 10:53 | Reagovat

Vypadá to zajímavě.....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama