My Friend ..

2. září 2010 v 21:00 | AgnethaA |  Ostatní FanFiction


Je to naprostá kravina,napsaná z nudy../Nevšímejte si chyb,a zkuste ignoovat to že povídka nemá žádný děj a je naprosto nesmyslná xDD Zdál se mi totiž sen,který byl obsáhlejší a ráno mě chytla strašná chuť to sepsat/to bylo ještě o prázdninách./No,ale jakmile jsem zasedla k Wordu,chuť detailně popisovat každý pohyb mě přešla,takže je to napsané ve zkratce a kvůli tomu je to takový divný.Jinak bych to rozepsala tak aby to divný nebylo. ... xD

--Povídka--

Agnetha zaregistrovala tiché zaťukání a hned rozpoznala kdo je jeho původcem.,,Pojď dál,"řekla.,,Ahoj,"pozdravila Frida a zavřela za sebou.,,Taky nemůžeš spát?"Zeptala se blondýnka.
,,Taky … A je mi zima,"odpověděla starší žena.,,Tak si vlez ke mně,"nadzvedla Agnetha přikrývku a Frida pod ni zalezla.
Povídaly si asi ještě dvě hodiny,než Agnetha usnula s hlavou na Fridině rameni.Ta se jen usmála a usnula taky.
Benny a Björn se nad ránem vraceli opilí do hotelových pokojů.Oba si omylem prohodili pokoje a Benny začal vidět červeně,když spatřil Fridu v objetí s někým jiným.Nepodíval se kdo to je a rozzuřeně vyběhl na chodbu za Björnem.,,Frida s někým spí.Tak to ne,já si jdu užít taky,"oznámil a vypařil se.Björn zavrtěl hlavou a odešel si lehnout,protože už ho začínala bolet hlava.
--
Dvacet minut před vystoupením dorazil Björn a pět minut po něm Frida.Agnetha i Björn tam už byli.Pět minut před začátkem se kluci odsunuli za Monou.Frida se pár vteřin potom rozplakala a Agnethu tím naprosto vyděsila.,,Frido,co se děje?!"Přisedla si k ní.,,Björn … Benny … oni si včera spletli pokoje a prohodili si je … a Benny nás viděl jak spíme a myslel si že spím s nějakým chlapem a … a … a on mě podvedl!!"V řeči vyskočila a teď zastavila,složila hlavu do dlaní a vzlykala.,,Frido,"oslovila ji tiše Agnetha, ,,myslím si správně že je to támhle Mona okolo které se oba točí?"
Frida kývla.
,,Vždyť se na ni podívej.Jestli se s ní Benny vyspal,tak si tě nezaslouží.Jsi stokrát krásnější než ona,Mona je karikatura která má na každém prstu deset chlapů.Pokud tě opravdu miluje,uvědomí si co udělal za koninu,a pokud ne,tak je opravdový blázen.Už neplač,ne pro ni.Hm?"Kloubem prstu zvedla Fridinu hlavu.Měla rozmazanou řasenku a červené oči.Agnetha vzala kapesník,utřela černé šmouhy a znovu ji nalíčila.,,Jsi nádherná,"usmála se pak a ruku v ruce vstoupily na pódium.
,,Hej Agi!AGIIIIIIIIIIIIIIIIII!!"Křičela Frida.,,No copak?"Vynořila se zpoza stěny blondýnka.,,Pojedeš se mnou na Havaj?"
,,A co Benny?"
,,S Bennym jsem se rozešla.Chci jet s tebou.Tak co?"Usmívala se Frida.,,No … tak jo!"
,,Tak jak jste se měli?"Ucedil Benny a vrhl nenávistný pohled na Agnethu.,,Jo.Užily jsme si to.Sluníčko,voda,žádní chlapi .. Paráda,"odsekla ta a společně s Fridou odkráčely vybalit.
,,Proč mě tak nemá rád?"Zeptala se Agnetha a hodila věci do skříně.,,Protože jsem tam chtěla tebe a ne jeho.Žárlí.Nevšímej si ho,dobře?No tak,směj se … Agi,prosím.Usmívej se."Mlela Frida.,,Už se směju!!"Vykřikla blondýnka a vrhla se na Fridu.,,Ááááááá,né!"Vypískla ona a vrhla se přes celou místnost,aby se vyhnula lechtání.
,,Už přestaň .. Ne nech toho to lechtááááá!!"Ječela Frida na celé kolo.,,To je účel,"zaútočila znovu a ignorovala Fridino pištění.Stejně věděla,že to jen hraje.
A Frida??Byla ráda,že má takovou kamarádku.Kamarádku,která ji nikdy nezklame.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama