Slohovka na téma Přátelství

29. září 2010 v 16:39 | AgnethaA |  Ostatní FanFiction
Tuhle slohovku psala moje kamarádka - téma bylo přátelství.Nechtěla to prezentovat ve škole,ale nakonec to použila(přemluvila jsem ji),ale pozměnila jména.Ten dodatek(který není psaný kurzívou)je dopsaný potom. Úžasná slohovka podle mě (:

Blondie,
Tohle se mi vážně píše moc dobře,protože je to dopis který jsem chtěla už dlouho napsat.
Je o mém přátelství s tebou.Víš že nejsem moc dobrá v mluvení,takže to píšu.
Když jsem tě poprvé potkala,měla jsem pocit že jsi prostě divná.Ale sotva z tebe vyšlo první slovo,pochopila jsem že nejsi - cítila jsem to.Ten den jsme prožily celý spolu,společně s Bennym a Björnem.Tak úžasný čas jsem už dlouho neměla.
Od té doby už nejsem ta utrápená holka která věčně něco chtěla a neměla.Ne,teď jsem veselá a šťastná.Jsem ráda za život a za tebe,protože jsi mi dala sílu a chuť do života.Když tě pár dní nevidím mám pocit že jsem to já jen z půlky,že něco chybí …
Vzpomínáš na ten večer,kdy jsme seděly na verandě,koukaly na hvězdy,pily víno a povídaly si?Bylo mi strašně dobře a hloupě jsem se usmívala,což vlastně dělám vždycky,no ne?
Tehdy jsme si byly tak hrozně blízko a přitom jsem nějak podvědomě cítila,že se mi vzdaluješ.Nevěděla jsem proč …
A druhý den přišla ta hádka.Tak mě bolela všechny slova která jsem ti řekla.Vylétávaly ze mě jako kulky a zarývaly se do tebe.Jenom jsi stála a zírala na mě a já si až pak uvědomila,co jsem to udělala.Byl to hnusný výkyv nálady a já ho nikdy něpřestanu litovat.
Obě jsme se nadělaly pár pořádných kopanců,ale myslím že nás to ještě víc stmelilo.Vycítím že máš špatnou náladu nebo že se s tebou něco děje.I proto jsem byla u tebe doma,když tě bodla ta včela a dostalas alergickou reakci.Cítila jsem to.
Jak jsi byla týden nezvěstná - vlastně jsi byl u matky,jenže ses zapomněla zmínit - takový strach už nechci nikdy prožít.Bála jsem se že už tě nikdy neuvidím,neobejmu,neřeknu že jsi praštěná,že už se spolu nezasmějeme a nepohádáme …
Naše kamarádství je to nejkrásnější co mě v životě potkalo a nikdy na něj nechci zapomenout.Děsím se dne kdy si řekneme sbohem … Děkuju za to že se na mě usmíváš a za to že jsi.
Tvoje Frida
Agnetha se usmívala a přitom jí tekly slzy.Ruka s dopisem jí klesla.Když se Benny zeptal,co se děje,řekla že nic.Nechtěla kazit to co právě cítila - pravou kamarádskou lásku k Fridě.
Když Frida vešla do dveří,Agnetha vstala a pevně ji objala.Její tiché slzy máčely Fridinu kůži.Byly si tak blízké jako ještě nikdy.Ani ten večer na verandě nebyl takový jako teď.Spojily se v jednu osobu a už nikdy se nechtěly rozdělit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama