Úryvky rozhovorů

2. září 2010 v 18:49 | AgnethaA |  ABBA
Agnetha:Poslouchat je,jak se hádají,je opravdu unikát.
Frida:To bych řekla.Björn,Benny i já jsme takoví horkokrevní,ä když se začneme hádat,což je aspoň jednou za den,je to síla.
Agnetha:Jsem mezi nimi takový hromosvod.A někdy je to už neúnosné.Jednou mezi sebou měli hádku,která je na dva týdny rozkamarádila.Když jsme byli ve studiu,bylo tam hrobové ticho a Frida nebo Benny mě vždycky odtáhli ven a tam si stěžovali.A doma zase Björn.
Frida:No,ale když ona je taková … moc klidná.
Agnetha:Jak moc klidná?!Já ti ukážu jak umím být neklidná!/směje se/
/Frida/...potkala Ragnara Fredrikssona a když jí bylo 15, vdala se za něj. V šestnácti letech s ním měla 1. dítě- Hanse Raagnara Fredrikssona který se narodil 26. ledna 1963, později dceru Ann Lise-Lotte Casperovou ( Fredrikssonovou) narozenou 25. února 1967.
Byl to šok, když Benny skončil v náručí Mony Noerklitové. Benny už nehodlal žít dále ve lži. Hlavní pro něj bylo, že Monu miluje a chce s ní žít, tečka. Šel domů, řekl Fridě o svě nové lásce a odstěhoval se. Jen tak. Rozvedli se v únoru 1981.
Fridě to zlomilo srdce. Další úder, který ji srazil v letu, když už si myslela, že se naučila, jak přežít. Byla zraněná, destruktivní, sebedestruktivní a zahalená tajemstvím. Vzlykala a rozbíjela věci a nenáviděla Bennyho a nenáviděla sebe a nedokázala si představit, že vůbec ještě kdy najde odvahu vyjít z domu. Nedávno se svěřila novináři, že nemůže žít bez Bennyho. Tři týdny nato jí Benny utekl s Monou. Žili spolu 9 let. Přežila to. Ale neodpustila. Nemohla odpustit. Musela by být světice, aby odpustila Bennymu, že utekl s jinou ženou po tom vsem, co spolu prožili. A Frida byla všechno, jen ne světice. Ale přesto chtěla pokračovat. Přála si to více něž kdokoli jiný a vrhla se střemhlav zpět do snu. ABBA vyrazila na turné 1979.
Frida:Když se se mnou Benny rozešel,nejvíc mi pomohla právě Agnetha. Já jsem byla úplně hotová a ona se ke mně skoro nastěhovala,což se mi původně vůbec nelíbilo,ale už po pár hodinách jsem zjistila že ji potřebuju,jinak bych asi skočila z okna.Od té doby máme skoro stejné nálady - když jsem smutná já,je i Agnetha a když se naštve ona,naštvu se i já.Björn tomu říká propojené holčičí mozky.
Agnetha:S Fridou mě pojí přátelství jako s nikým jiným,můžu jí říct všechno.Je to taková moje vrba,myslím že jí z toho často jde hlava kolem,protože mám pořád nějaký problém.Ale už vím,že jí chci něco říct,protože řeč začínám:,,Hele,F …" Takže se obrní trpělivostí a vyslechne mě.Za to jsem jí strašně vděčná.
uetzui
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama