Promiň Kasandro ..

5. prosince 2010 v 13:48 | ABBAgirl |  Ostatní FanFiction
Jakože sama netušim,proč jsem ten článek tak nazvala :D Možná proto,že tu písničku(Cassandra)furt poslouchám :D Jinak je to povídka kámošky .. Strášně moc boží ♥ Vlastnš takový ... hm větší drabble :D
,,Ahoj …"Špitla Frida a pohladila Agnethin obrázek špičkami prstů.Chvíli se na něj jen dívala.
,,Už je to rok,co jsi odešla…"Zamumlala pak.,,Nemáš ponětí,jak moc to bolí.To vědomí,že ti už nikdy nezavolám a nebudeme spolu mluvit do tří rána … Ach bože …"Otřela si slzy.,,Nikdy jsem ti neřekla,jak moc jsi mi pomohla. Od té doby,co jsem ě znala,jsi mě učila,jak bojovat,i když jsi to vlastně nevěděla.Když mě něco trápilo,bylas tu pro mě. Mnohdy jsi mi nahradila mámu …
Už jsme nebyly děti,které si vyměnily náramky.Byly jsme ženy,které si beze slov slíbily věčné přátelství.Otevřelas mi oči,víš?"
Anni-Frid si lehounce povzdychla.,,Chybíš mi.Ale … já vím že se mnou pořád jsi."Cítila jak se o ni otřel jemný větřík.,,Napořád…"Zašeptal.
Usmála se a s bolavým srdcem odcházela ze hřbitova.Na hrob Agnethy Fältskogové se snesly první vločky letošního sněhu a zapálená svíčka tiše zablikala,jako by se z nebe tiše dívala.
KDO V SRDCÍCH ŽIJE,NEUMÍRÁ.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama